גופי תאורה

הריהוט בבית, ברחוב או במקומות ציבוריים אחרים מצריך אדם בעל הבנה בתחום העיצוב והתמחות בנישה הספציפית. כשמדובר בשטחים עירוניים, מבני ציבור, כבישים בינעירוניים, תאורה המיועדת לגינות נוי ולגנים ציבוריים, שטחים הנמצאים בבעלות מוניציפלית או בעלות פרטית וכיו"ב – מצריכים גופי תאורה בעלי עיצוב המתאים מבחינה טכנית לאקלים ולתנאי מזג האוויר, לשימוש המיועד להם וכמובן – התאמה טכנית מבחינה הנדסית. כדי להתאים את גופי התאורה הנכונים, כדי לעצב בדיוק המקסימלי את המנורות – כך שיענו על הצרכים כולם – חשוב לקבל שירותים של איש מקצוע בעל ניסיון רב והבנה מעמיקה בתחום.

לדוגמה – תאורת גן צריכה להיות מתאימה לצמחייה באזור, להשתלבות בתוך הענפים ולקחת בחשבון את אפשרות התרחבות הצמחים בעתיד, וכן לכלול נתונים כגון לחות הנפלטת מהצמחים בלילה, השקייה המכוונת אל עבר גופי התאורה עצמם, התאמה של עוצמת האור להולכי הרגל בגן, לבעלי החיים ולתאורה הטבעית, באם קיימת במקום. חברת בן חור גופי תאורה מתמחה בייצור, עיצוב והתקנה של גופים שונים באיכויות הגבוהות ביותר הקיימות בארץ.

אחריות מקסימלית ובטיחות חיונית

תאורה הממוקמת מעל כבישים בינעירוניים הינה בעלת חשיבות מירבית ויש למתכנניה אחריות על על חיי הנוהגים בכביש מדי יום ביומו. עוצמה חזקה מדי של תאורה עלולה לסנוור את הנהגים ואילו עוצמה פחותה מדי – עלולה לגרום לנהגים שלא להבחין בגורמים חשובים. כמו כן, עמודים וגופי תאורה גבוהים, עליהם להצטיין בעמידות ויציבות שיאפשרו את תחזוקתן משך שנים רבות, ללא חשש לבלאי מוגבר עקב תנאי מזג אוויר או גורמים אחרים. לכן, אנו בחברת בן חור בוחרים את אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר – על מנת להעניק ללקוחותינו רמת מוצר איכותית ללא כל פגם או טעם לחשש.

תאורה מודולארית

חשוב להבין כי התקנה של גופי תאורה במקומות ציבוריים אינה עניין של מה בכך, ומעבר לפן האסתטי והעיצובי, ההתאמה הטכנית והתכנון ההנדסי המצטיין – על המהנדסים והמעצבים, החשמלאים והטכנאים למיניהם להכיר בחשיבות העצומה הנחה על כתפיהם בהתקנת גופי תאורה באתרים בהם תנועה רבה של אוכלוסיה. מקרים של רשלנות או חוסר אחריות יכולים לגבות חיי אדם ועל כן, אין מקום אפילו לסיכון הקטן ביותר.

המומחיות בתחום של ייצור והתקנת גופי תאורה מתבטאת בחברת בן חור ביכולתנו לייצר גופי תאורה בסטנדרטים באיכות בינלאומית, מבלי להתפשר על רמה גבוהה של עיצוב, יכולות תפקוד בתנאים קשים או בהשפעת גורמים חיצוניים שונים וכן התאמה מירבית לצרכים ולתנאי מיקום ההתקנה. ההתמחות מתבטאת היטב בדגמים אותם תמצאו בחברה – בכל אחד מהניחשות השונות אליהן אנו מייעדים את גופי התאורה הייחודיים שאנו מייצרים, מעצבים ומתקינים.