תאורת חוץ

תאורת החוץ היא אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר בשמירה על הבטיחות שלנו, בין אם במרחב הפרטי ובין אם במרחב הציבורי, בין אם מדובר בתאורת חוץ המותאמת באופן פרטני לצרכינו ובין שמדובר בתאורה חיונית הממוקמת בדרכים בין עירוניות ובכבישים מהירים, ברחובות ובסמטאות, ועוד ועוד. עד לא מזמן, היה מגוון המנורות המשתייכות למבחר תאורת חוץ מצומצם ומינורי, ברוב הכבישים והדרכים יכולנו למצוא את אותו סגנון החוזר על עצמו בכל הארץ, לפעמים אפילו בדומה מאוד לשאר העולם.

עם ההתפתחות העצומה אותה עובר עולם העיצוב, התפתחות טכנולוגיות חדשות ועלייה בחשיבות הבטחון האישי של תושבי העיר ובכלל, מגוון סוגי התאורה הממוקמת מחוץ לבתים, היינו בכבישים וברחובות, בדרכים בינעירוניות ובפארקים – הלך והתרחב וכיום, מאפשר בחירה מבין מבחר עצום של סוגים וסגנונות, דגמים וצורות. כמובן, לא רק המתחם הציבורי הולך ומתעשר מיום ליום, אלא גם בתים פרטיים וגינות מרהיבות עין הופכות עולם ומלואו עבור בעלי הגינה כמו גם עבור האורחים הנפגשים עם טבע עשיר בצבע וגוון, ריח ועניין – המואר בתאורת חוץ נוגה או בוהקת, צבעונית או חיוורת, הכל בהתאם לטעם האישי של בעלי הגינה ולסוג הצמחים.

כיום ניתן למצוא בנקל לא מעט חברות המשווקות סוגים שונים של תאורת חוץ לגינה הפרטית, למעברים בגינות, לבריכה ולגינות טרופיות המקבלות מראה של עולם פראי ועשיר, על ידי התאמה מקצועית של תאורה מתקדמת. תאורת הלד החדשנית החסכונית בחשמל, נורות המפיקות אור בצבעים משתנים, עיצובים של בעלי מקצוע מהרמה הראשונה בעולם כולו ועוד – הופכים נגישים יותר ויותר ככל שהשוק הולך ומתפתח ויותר דגמים מעוצבים ונמכרים בחנויות פרטיות או ברשתות השיווק.

יחד עם זאת ולא פחות חשוב מכך, תאורת חוץ אינה מיועדת למיקום או לעיצוב על ידי חובבנים, שכן ההתאמה לסוג הצמחיה, הנחה נכונה של התשתיות ועוד הינם אלמנטים הכרחיים לאורך חיים של התאורה ויצירת האפקט הנכון בהתאמה של התאורה לצמחים ולסוג הגינה עצמה.

סוגי תאורת חוץ לרשותכם באתר:
כדורי תאורה / עמודי גינה / פנסים סינים / תאורת רחוב / תאורת כבישים / תאורת הצפה / תאורת שבילים, קיר וחומה / תאורה מוגנת מים