תאורה לבית

בחירת תאורה לבית משלבת שיקולים שונים מכמה וכמה תחומים, ואף על פי שלקוחות רבים ישימו ליבם לעניין ספציפי זה או אחר, החוכמה בהתאמת תאורה לבית מצויה דווקא ביכולת השילוב המקסימלית של כל היתרונות ובחירה בגוף התאורה המספק מענה לכמה שיותר משתנים בחלל הספציפי המבוקש.
למשל, יהיו לקוחות אשר יתייחסו בעיקר לחזות החיצונית ולעיצוב של גופי תאורה לבית, בעוד אחרים יעניקו חשיבות רבה לעוצמת האור שהוא מפיק. אחדים יבקשו כי העיצוב יעמוד בקו אחד עם הא\עיצוב של שאר הבית, ואילו אחרים דווקא ייחסו חשיבות רבה לאיכות חומרי הגלם מהם מיוצרים גופי התאורה השונים.

אנו בחברת בן חור מעצבים תאורה לבית ולרחוב, לגנים ולמוסדות ציבוריים, למפעלים ולחברות הגדולות ביותר בשוק, ומציעים ללקוחותינו גופי תאורה ברמה הגבוהה ביותר, באיכות שאין שנייה לה ובמגוון עיצובים אינסופי המבטיח בחירה מדויקת על פי הצרכים הספציפיים של לקוחותינו.
שנות הניסיון הרבות שצברנו בענף מאפשרות לנו להעניק את היחס האיכותי ביותר ללקוחותינו, החל מליווי מלא בשלבי ההתלבטות בין הגופים השונים של תאורה לבית ועד לשלב ההתקנה הסופית וחיוך המסכם את השירות שלנו – עד לפעם הבאה.

חברת בן חור תאורה מייצרת מזה שנים רבות סוגים שונים של תאורה למטרות רבות ומגוונות – ומתגאה בהיצע העשיר של דגמים וסוגים שונים של גופי תאורה לבית בפרט ותאורה בכלל.
כמו כן, הצוות המאייש את חברת בן חור תאורה מציע ידע רחב ידיים ועשיר. לקוחותינו מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל נושא שהוא – כל שאלה או תהייה, התלבטות או היסוס, אנו כאן על מנת לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.